Як обрати весільний букет?

1. Оберіть весільну сукню раніше квітів. Коли ви зустрінетеся зі своїм флористом для консультації, не забудьте принести фотографію сукні. Дизайн вашого букета повністю залежить від фасону, форми і деталей вашого плаття. Основна задача дизайну букету в тому, щоб він не затьмарив, не приховував силует сукні.

2. Ретельно продумайте форму і розмір вашого букета. Не обирайте каскадний букет, якщо важкі деталі вашого плаття знаходяться на спідниці, але якщо у вас довгий шлейф або багато деталей на спині плаття, можливо, ви захочете врівноважити зовнішній вигляд більш експресивним букетом. Не приховуйте талію і переконайтеся, що букет вужче вашої талії.
Хоча це правило з часом стало не таким жорстким, найголовніше, щоб він підходив до вашої сукні, не дисонував і не приховував красивих деталей.

Пасхальный декор

3. Дізнайтеся, які квіти є сезонними в період вашого весілля. Деякі квіти просто недоступні в певну пору року (або їх вартість дуже висока), тому переконайтеся, що ви прийняли це до уваги при виборі квітів для вашого букета.

4. Враховуйте точний колір вашого весільного плаття. Колір є ключовим, особливо для білого, кольору слонової кістки і кремових. Існує так багато різних відтінків, що ваші флористи можуть порекомендувати відповідний тип суцвіть, щоб він добре поєднувався з точним кольором вашого плаття і доповнював сукні ваших подружок нареченої. Не забудьте взяти зразки тканини, якщо вони у вас є. Якщо ви шиєте вашу сукню, запитайте у кравчині, чи є у вас запасний матеріал, який флорист зможе використати для декорування ручки вашого букету, і тоді у вас буде ідеальне поєднання.

5. Персоналізуйте букет.
Спробуйте додати квіти, які можуть мати особисте значення для вас або вашого нареченого. Якщо у вас є сімейна реліквія, така як старовинна брошка, мереживна хустка або щось ще, попросіть флориста інтегрувати це в букет. Зокрема, брошки виглядають фантастично і є прекрасним доповненням до ручки.

Далі буде...

Слідкуйте за нами в інстаграмі або Фейсбуці.