Великоднє декорування оселі

Традиція прикрашати оселю була завжди притаманна українцям. Нажаль, за часи радянської окупації декілька поколінь наших співвітчизників були позбавлені такої можливостю. По суті єдиним святом на яке прикрашали оселю у радянські часи це був новий рік. Ялинка та однакові у всіх іграшки були найцікавішим домашнім декором для багатьох із нас.

Зараз ми маємо можливість вивчати українські традиції декорування оселі і брати за приклад те як це роблять в інших державах. Благо і інформації і предметів декору зараз достатньо.
Робити свою домівку красивою ще не тільки приємно, але і корисно для всіх членів родини, бо є і тімбілдінгом і розвагою одночасно.

Зараз триває останній тиждень Великого посту, тому сьогодні в нас піде мова саме про Великодні прикраси.
Найпростіше що можна зробити на весняне свято це поставити у цікавий сосуд гілочки дерев та прикрасити їх крашанками.

Пасхальный декор

Трохи цікавіша версія це зробити великодне деревце. В наших предків воно символізувало родину, тобто було Деревом роду. Таке дерево робили з різного матеріалу.

Одною з версій велекоднього дерева було коло з гілок яке розміщували на стобвурі і потом прикрашали квітами, пряниками, пірям та крашанками. Коло символізувало нескінченність життя, сонце та воскресіння з мертвих.
Великодній віночок може бути використано у двох версіях: як прикрасу для святкової трапези або, як запрошення для гостей коли ви вішаєте його собі на головні вхідні двері.

Слідкуйте за нами в інстаграмі або Фейсбуці.