Як прикрасити ялинку 2022
Всі ми змучились від локдаунів та стресів і чекаємо на диво у новому році.
Новий рік це свято дитинства та надій, коли кожен бажає стати чарівником.

Прикрашаючи вашу ялинку ви і стаєте таким чарівником для своєї родини і гостей.
І зараз буде текст про те як зробити все цікаво і «по-модному»
Я, незважаючи на карантинні обмеження все ж змогла попасти на декілька важливих для декораторів заходів і дізнатись про основні тренди декору на 2022 рік. І поділюсь з вами своїми спостереженнями.

Наймодніші кольори новорічних іграшок частково відповідають кольорам 2021 року за версією інституту Пантон. Нагадаю, що це жовтий та сірий. В ялинкових прикрасах вони з блиском, бархатом та стразами набирають особливо цікавого вигляду.
Жовтий, помаранчевий заграє на зелених гілках ялинки сонячними променями і гарний святковий настрій буде з вами всі свята. Коричневі натуральні шишки стануть гарним доповненням до такого декору, а апельсини та мандарини на столі будуть перекликатись з вашими кульками на святковому дереві.
Якщо, вам раптом здається, що сірий це не дуже новорічний колір то ви можете додати до нього будь-який інший і матимете дуже стильну і цікаву ялику. А якщо будуть ще і срібні гілки то зимовий ефект буде гарантовано.
Ще один колір новорічних ялинок 2022 — це Winery. Винний колір сподобається поціновувачам більш традиційних ялинок. У поєднанні з рожевим він створить ніжну ялинку. А сміливо додавши чорного, ви отримаєте ексцентричне і цікаве новорічне дерево.
Слідкуйте за нами в соціальних мережах