Калатея Decorum Concept

Decorum Concept
1300,00
Розмір: діаметр 15 см, висота 26 см.

Як подбати про рослинку?
Слід уникати попадання банки під прямі сонячні промені, оскільки це призведе до раптового підвищення температури всередині, тим самим запарюючи рослину живою. Банку слід розміщувати в такому місці, де на неї не потрапляє пряме світло. Ще однією умовою, яка може негативно позначитися на рослині, є надмірний холод. Рослину слід розміщувати в місці з постійною температурою. Чудовою ознакою, яка може бути корисною при визначенні хорошого місця, є кількість конденсованого повітря всередині банки. Хорошим місцем є те місце, в якому одна сторона банки покрита туманом, а інша сторона вдень прозора. Зазвичай для адаптації рослини до нового місця потрібно близько тижня.

Скільки буде жити рослина?
Тривалість життя залежить від ряду факторів, таких як розташування банки, вплив світла та переважаюча температура. У нас є досвід із зразками, які прожили більше року, але не виключено, що ваша рослина може прожити не так довго.

Скло виглядає туманним - чи можу я це виправити?
Це нормально, якщо на боці банки є трохи конденсату. Однак надмірне світло або висока температура призведе до збільшення конденсації таким чином, що видимість зменшиться. Надійною ознакою, яка вказує на хороше розташування, є кількість конденсованого повітря всередині банки. Якщо висока конденсація зберігається, вам слід подумати про переміщення банки в інше місце у вашому офісі чи будинку. Надмірний конденсат може бути спричинений надлишком води в банці. Це можна виправити, відкривши банку та видаливши трохи конденсованої води.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?