Хавортія в кам'яному кашпо

Cукуленти
550,00
Розмір: ширина 14 см, довжина 11 см, висота 12 см.

Хавортія (лат. Haworthia) - екстравагантний мініатюрний сукулент з підродини асфоделових (Asphodeloideae), сімейства ксантореєві (Xanthorrhoeaceae) виростає в Південних регіонах Африки.
Крихітні рослини воліють посушливі, тінисті місця, дуже майстерно ховаються під камінням або в тіні більших рослин, деякі майже повністю приховані в грунті, так що їх ледве вдається розпізнати.

У дикій природі здатні вирости у висоту до 1 метра, але найчастіше їх висота досягає лише 30 см, а в домашніх умовах, як правило, не вище 10-20 см.
Хавортія цінується своїм оригінальним м'ясистим листям, красиво зібраним в розетку. Гострі листочки темно-зеленого забарвлення, іноді з білими горбинками і зубчастими краями, зазвичай розташовуються на рівні ґрунту, лише у деяких видів є невисоке стебло. Цвіте маленькими, білими квіточками, які з'являються на довгому квітконосі в середині весни.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?