Тим'ян у відерці

Пряні трави
400,00
Тим'ян у відерці.
Розмір: діаметр 15 см, висота 23 см.

Тим'ян (чебрець) – пряність, що володіє сильним приємним ароматом і гострим пряним смаком, за ароматом нагадує кмин та аніс. Як спеції використовують свіжі або сушені ароматні листя чебрецю звичайного.

Ряд видів роду Thymus застосовуються в парфумерній та харчовій промисловості. Тим'ян повзучий (Thymus serpyllum) і близькі до нього види мають також лікарське значення. Листя використовують як прянощі в кулінарії, консервній та лікеро-горілчаної промисловості. Деякі види тим'яну входять до складу суміші приправ, відомої як «прованські трави». Стебла разом з листям і квітками можна заварювати як чай. Ефірна олія тим'яну застосовують для аромату косметичних засобів – туалетного мила, помад, крему, зубних паст, а також у фармацевтичній промисловості.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?