Заміокулькас у відерці

Декоративно-листяні
430,00
Розмір: діаметр 15 см, висота 48 см.

Рослина заміокулькас (Zamioculcas), яке ще називають доларовим деревом, є представником сімейства Ароїдні, в природі його можна зустріти в тропічних широтах Африки. За інформацією, взятої з різних джерел, цей рід об'єднує від 1 до 4 видів. Рослина було названо заміокулькас, тому що його листя дуже схожа на листя заміі, що росте на американському континенті.

Заміокулькас є низька трав'яниста рослина. Кореневище у нього бульбоподібне, а коріння товсті і м'ясисті. Товстий і соковитий рахис дуже потрібен квітці, так як в ньому він запасає воду. Шкірясті на дотик пір'їнки досить щільні. У довжину листова пластина може досягати близько 100 см. Під час тривалого посушливого періоду рослина скидає листочки з верхньої частини листової пластини, завдяки цьому відбувається зменшення випаровування вологи, а знизу черешок потрібен для збереження рідини для куща. Ще скупчення вологи відбувається і в підземному клубне. Добре розрісся кущ може почати цвісти і при вирощуванні в домашніх умовах. Коротенький товстий цветонос з'являється з підстави листя, він несе початок-суцвіття блідо-кремового забарвлення.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?