Драцена у плетеному кашпо

Декоративно-листяні
850,00
Розмір: діаметр 28 см, висота 23 см.

Драцена (Dracaena) є частиною сімейства спаржевої. Ця рослина представлено суккулентними чагарниками і деревами. Найбільш широко воно поширене в Африці, частина видів можна зустріти в Південній Азії, а ще 1 вид виростає в тропічній частині Центральної Америки. Причому саме в Центральній Америці існує давня ацтекська легенда про молодого воїна, який закохався в доньку вождя. При цьому грізний батько красуні на прохання воїна віддати дочку в дружини сказав: візьми палицю, застроми в грунт, поливай її і не пізніше ніж через 5 діб на ній повинна вирости листя. І диво сталося, саме на п'яту добу на ціпку з'явилася листя, і вона перетворилася в гарне дерево - драцену. В результаті воїн взяв за дружину дочку вождя, при цьому драцену в народі стали називати «деревом щастя».

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?