Середземноморська композиція №1

Пряні трави
1030,00
До складу композиції входить лаванда та геліхризум.
Д*Ш*В 30*18*30 см.

Застарене дерев'яне кашпо з лавандою думками відносять до провансу, а геліхризум, як ампельна рослина, коли розростеться буде гарно спадати з кашпо, тому її гарно ставити на поверхні де він зможе повністю показати свою красу. Середземноморські поєднання створюють затишок та наповнюють ароматом домівку, шматочок Італії у вас вдома.

Лаванда уособлює очищення і свіжість. З латинської «lavare» перекладається як «мити», «очищати». Лаванда широко використовується в ароматерапії. Її запах - це аромат внутрішнього спокою і споглядання. Вдихаючи запах лаванди, можна перестати метушитися, почати слухати себе.
Лаванда допомагає самопізнанню, медитації, швидкому відновленню сил. Лаванда - символ душевної рівноваги. Лаванда також символ романтичної любові, захоплення, зачарування людиною, краси і вишуканості.

Геліхризум черешковий (цмин черешковий) Helichrysum petiolare Silver - ампельна рослина. Зовні це оригінальний різновид безсмертника з опушеними сріблястими округлими листочками, однак листочки геліхрізума більш дрібні (до 6 мм) та злегка блакитні. За своєю природою, геліхрізум стебловий - вічнозелений багаторічний напівчагарник, але в середній смузі через низьку морозостійкості його можна вирощувати тільки в якості однолітника. Геліхрізум стебловий активно застосовується в озелененні балконів та терас, для підвісних кошиків та балконних ящиків. Композиції з геліхрізума черешкової обов'язково повинні розташовуватися на сонячних місцях. Рослина добре переносити посуху, а вісь зайвій полив і обприскування, особливо у вечірній час, може призвести до появи грибних захворювань. В цілому ця рослина показує себе як дуже невибаглива.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?