Рожевий антуріум у плетеному кашпо міді

Декоративно-листяні
900,00
Розмір кашпо: діаметр 28 см, висота 23 см.
Розмір композиції: діаметр 50 см, висота 50 см.

Рослина антуріум (Anthurium) є частиною сімейства ароїдних, причому більша частина видів даного роду - це епіфітні рослини. Ще серед антуріумів зустрічаються ліани, трав'янисті рослини і полуепіфіти. У природних умовах така рослина переважно зустрічається на території Південної та Північної Америки в субтропіках і тропіках.
Назва антуріуму складається з двох грецьких слів «anthos», що означає «квітка», і «oura» - «хвіст». Це пов'язано з будовою квітки справа в тому, що він представлений качаном з листом-покривалом. Колір квітка може мати різних відтінків, наприклад: білий, синій, червоний і інші. Шкірясті листові пластини можуть бути розсічені або цілими, з візерунком чи одноколірними, великі чи невеликі (в залежності від виду і сорту).
У сімействі Ароїдні антуріум входить в число найбільш популярних в культурі рослин. При цьому його культивують і в домашніх умовах, і у відкритому грунті, а ще ростять спеціально для зрізання. В результаті роботи селекціонерів на світ з'явилося більше сотні різних гібридів цієї рослини. У кімнатних умовах антуріум культивують і як декоративно-листяну, і як красивоквітучу рослину.

Продано, можливе замовлення схожого, такого розміру.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?