Давалія в кам'яному кашпо

Декоративно-листяні
850,00
Розмір кашпо: ширина 15 см, довжина 14 см, висота 9 см.
Розмір композиції: ширина 30 см, довжина 30 см, висота 20 см.

Даваллія привертає увагу своїми волохатими, коричнево-рудими кореневищами, які вилазять через край горщика, і через які вона навіть отримала назву «заяча лапка». Батьківщиною цієї цікавої рослини є тропіки, що пояснює його вимоги до догляду. В Японії Даваллія зустрічається в дикому вигляді і ось вже багато років експортується звідти в великих кількостях в різні країни, у вигляді сувенірів в формі мавпи.

Даваллія (лат. Davallia) - рід багаторічних швидкозростаючих, екзотичних на вигляд папоротей сімейства Даваллієві (Davalliaceae). Природна область поширення знаходиться переважно в тропічній Азії, зустрічається в Китаї, Японії, Полінезії і на острові Ява, на Канарських островах.
Деякі види широко поширені в культурі, культивуються в закритому грунті, зазвичай в оранжереях, часто як ампельні рослини.
Народна назва цієї папороті «заячі лапки», іноді «білячі лапки», або «оленяча нога», якими зазвичай називають найпопулярніший в декоративному квітникарстві вид - Даваллія канарська.
Даваллія - одна з найбільш екзотичних на вигляд, швидкозростаючих папоротей. Часто вибір падає саме на неї при підборі рослин для вологих приміщень.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?