Середземноморська композиція №2

Пряні трави
795,00
До складу композиції входить розмарин та пілея.
Д*Ш*В 24,5*18,5*30 см.

Розмарин підкорює своїм запахом, його листочки, до речі, можна використовувати під час готування до риби або додавати у чай. А пілея — тропічна рослинка підкорює тактильними відчуттями від дотику, багато маленьких та пружних листочків. Середземноморські поєднання створюють затишок та наповнюють ароматом домівку, шматочок Італії у вас вдома.

В Елладі розмарин присвячували богині любові Афродіті, а в Середньовіччя гілочки рослини дарували молодятам під час одруження і прикрашали ними житло в свята.
Розмарин символізував любов і його дарували на знак вірності і на пам'ять коханим. А також застосовували в медицині. Ефірна олія розмарину очищає дихання, покращує кровообіг та обмінні процеси в організмі.

Пілея - рід багаторічних рослин і однорічників сімейства Кропив'яні. Природним місцем існування для у неї є тропічні ліси майже всієї планети. Рослини настільки різноманітні, що часом важко об'єднати їх під однією назвою. Вони являють собою трав'янисті і напівчагарникові форми з рельєфними або строкатими листочками. Доглядати за пілеєю досить просто. Завдяки витонченим листям вона цілий рік розчулює незвичайною красою.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?