Кава арабіка у відерці

Декоративно-листяні
420,00
Розмір: діаметр 15 см, висота 27 см.

Кава сорту Арабіка – багаторічний чагарник або невелике деревце з роду маренові. Родина його – Африка чи Азія, в даний час його вирощують у багатьох країнах світу. Квітка відрізняється густий яскраво-зеленим блискучим листям. Листові пластини гострі на кінцях, з добре вираженими жилками. Гілки-стовбури стрункі, тонкі і при цьому дуже гнучкі. У висоту вони можуть досягати 15 см. Але найбільше кавове рослина люблять за його квіти, схожі на маленькі зірочки, дуже нагадують квіти жасмину. Ці білі з неймовірно приємним ароматом пелюстки можна побачити навесні, коли розпускаються бутони. Цвітуть вони всього пару днів. А через 6 місяців на цьому місці з'являються плоди червоного або чорного кольору. За своєю формою вони нагадують вишню, але довгастої форми. У кожній такій «вишні» формується за два кавових зернятка. Саме вони і радують кавоманів вранці.

Ми завжди прикладаємо інструкцію по догляду за рослинкою, якщо виникають запитання по догляду за рослинкою з радістю відповідаємо.
Безкоштовна доставка кур'єром по Софіївській Борщагівці та Вишневому. Доставка по Києву від 80 гривень в залежності від адреси. До інших населених пунктів вартість доставки прораховується менеджером.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатися?
Ваш телефон
Як вам зручніше спілкуватися?